Moc ráda si čtu Vaše komentáře!

Deja-boo

16. ledna 2018 v 23:22 | Roo |  Citové chvilky
Právě prožívám nejcenější část mého života, kterou už mi nikdy nikdo nevrátí. A tak si říkám, co je správné v tomto období dělat, abychom toho později nelitovali?
Litovat - prožívat výčitky svědomí. Želet - můžete za dvě věci. Ty, které jste udělali, a ty, které ne. Co dělat v letech, kdy už nejste náctiletí, kdy musíte být zodpovědní, kdy se nemůžete na nic vymlouvat, kdy od Vás každý očekává maximum.
Nejcenější část života = mládí, krása, relativní zdraví a volný čas. Mít možnost dělat spontánní rozhodnutí s přáteli. Co když jich ale není dost? Ani přátel, ani spontánních akcí? To máte potom aspoň čeho v budoucnu litovat. Pokud vlastníte pouze jednu z možností, prožíváte relativní štěstí. Všechno je relativní, řekla dnes p. profesorka. I život?


Nechci se litovat, když neudělám nic pro to, abych to opravdu dělat nemusela. Hnusí se mi lidi, kteří se neustále litují, jsou negativní, rozhlašují to všude kolem a plivou oheň na každého, kdo řekne jen nezřetelně malý názor na jejich stav.4
Duševní stav - velice důležité je duševní zdraví. Jaký je to pocit? Myslela jsem, že čtením knihy o meditaci a následném praktikování budu moci nahlédnout pod pokličku tohoto skvělého pocitu. Nekoná se... Teda, zatím. Snad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama